Важно:

    На 31 август 2019 год. (събота) от 13:00 часа в Исторически музей "Искра" (Лапидариум) ще се проведе изложба и награждаване на малките художници участвали Национален конкурс "Траките"
    Крайният срок  наближава - 23.08.2019 год.!
    Очакваме вашите творби!

    Регионален конкурс за детска рисунка "Долината на розата и тракийските царе"

    Регионален конкурс за детска рисунка "Долината на розата и тракийските царе"

    <<Вижте повече>>

    ВХОД

     

     



 

Национален конкурс за детски рисунки "Траките" 2019 - наградени

За четвърта година под патронажа на Община гр. Казанлък, в партньорство с Исторически музей "Искра"гр. Казанлък, организации и спомощесвователи провеждаме Националния конкурс за детска рисунка и пластика - "Траките"

Времето за творчество приключи!

На тези, които журито определи ще раздадем награди!

Малките художници, които няма да получат такава, ще имат шанса през следващото издание на конкурса /2020г./ Успех!

Жури в състав определи наградените
Велин Дечков - скулптор
Катя Христова - художник
Тодор Василев - историк

Голямата награда на Исторически музей „Искра”, гр. Казанлък печели Лятна академия „По стъпките на Траките” от НЧ "Пробуда-1920", с. Копринка с преподавател Анелия Жекова

Награждаването ще се състои на 31.08.2019г./събота/ от 13:00 часа в сградата на Исторически музей "Искра" гр. Казанлък,

Ето и кои ще бъдат наградени:


Първо място първа възрастова група - рисунка
Ана-Мария Тенева -10 години
Лятна академия „По стъпките на Траките”
НЧ”Пробуда-1920”, с. Копринка
Преподавател Анелия Жекова


Второ място първа възрастова група - рисунка
Калина Стоянова – 8 години
Школа „Ренина“ при НЧ „Възродена Искра – 2000“
Преподавател Ренина Лекова


Трето място първа възрастова група - рисунка
Ралица Чернева - 10 години
Лятна академия „По стъпките на Траките”
НЧ”Пробуда-1920”, с. Копринка
Преподавател Анелия Жекова


Първо място втора възрастова група - рисунка
Боян Джапунов - 13 години
Школа „Ренина“ при НЧ „Възродена Искра - 2000“
Преподавател Ренина Лекова


Второ място втора възрастова група - рисунка
Ния Мъдрова - 12 год.
Школа „Ренина“ при НЧ „Възродена Искра - 2000“
Преподавател Ренина Лекова


Трето място втора възрастова група - рисунка
Росица Влаева -12 години
Детска школа”Рисувана коприна и живопис”, гр. Бургас
Преподавател Ира Йотова


Първо място трета възрастова група - рисунка
Стела Караилиева -15 години
НУПИД „Академик Д.Узунов”, гр. Казанлък
Преподавател Деница Добрева


Второ място трета възрастова група - рисунка
Георги Иванов -15 години
Школа по изкуствата „Млади виртуози“ - гр. Сливен
Преподавател Елена Терзиева


Трето място трета възрастова група - рисунка
Валентин Стойнов 16
ЦПЛР-ОДК Поморие
Преподавател Таня Талева


Първо място - пластика
Диляна Горанова - 11 год.
СУ „Емилиян Станев“, Велико Търново
Преподавател Симона Тодорова


Второ място - пластика
Йоана Михова -13 години
НУПИ „Професор Венко Колев”, гр.Троян
Преподавател Татяна Димитрова


Трето място - пластика
Зорница Желева- 11 години
Школа „Ренина“ при НЧ „Възродена Искра - 2000“
Преподавател Ренина Лекова


Награда на Община гр.Казанлък
Габриела Стоянова -14 години
СУ”Емилиян Станев”, гр. В.Търново
Преподавател Галя Хаджиатанасова


Награда на Общинска библиотека” Искра”, гр. Казанлък
Павел Стефанов - 9години
Школа „Арт Попово”,гр. Попово
Преподавател Искра Хаджииванова


Награда на Литературно-художествен музей „Чудомир”,гр. Казанлък
Девора Казарина - 11 години
СУ „Емилиян Станев“, гр.Велико Търново
Преподавател Симона Тодорова


Награда на Ротари клуб, гр.Казанлък
Ангелина Стойкова - 14 години
Школа „Ренина“ при НЧ „Възродена Искра – 2000“
Преподавател Ренина Лекова


Награда на Инер Уил клуб, гр. Казанлък
Калоян Янакиев - 15 години
Школа „Ренина“ при НЧ „Възродена Искра – 2000“
Преподавател Ренина Лекова


Награда на Нелисат - рекламно студио, гр. Казанлък
Ивон Пеева - 10 години
Лятна академия „По стъпките на Траките”
НЧ ”Пробуда-1920”, с. Копринка
Преподавател Анелия Жекова


Награда на ООД Акорд - 95,гр.Казанлък
Алберт Асенов -7 години
Национално училище по изкуствата „Проф. В. Стоянов“, гр.Русе
Преподавател Данаил Стефанов


Награда на „Пламарт” - магазин за художествени материали, гр. Казанлък
София Момчилова8
Детска школа”Рисувана коприна и живопис”, гр. Бургас
Преподавател Ира Йотова


Награда на НЧ”Възродена Искра -2000”, гр. Казанлък
Калина Желязкова - 12 години
НСУ „София“ - гр. София
Преподавател Анна Генчева

 

 

facebook

 

Всички права запазени. © 2012 Дизайн и разработка: "Казанлък инфо" www.kazanlak-bg.info
Национален конкурс за детски рисунки "Траките" 2019 - наградени